Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji ma duże znacznie dla poprawnego działania całej instalacji. Prawidłowo przeprowadzone prace konserwacyjne i serwisowe pozwalają bowiem ograniczyć ryzyko wystąpienia awarii, a co za tym idzie uniknąć wysokich kosztów jej naprawy. Z tego względu oferujemy klientom przeprowadzenie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w domach jednorodzinnych, firmach, a także urzędach, obiektach użytkowych czy zakładach przemysłowych.

Wieloletnia praktyka w serwisowaniu urządzeń pozwala nam wykonywać wszystkie usługi sprawnie i dokładnie. Pomagamy w rozwiązywaniu najczęściej pojawiających się problemów z klimatyzacją domową, takich jak:

  • zbyt głośne działanie urządzenia;

  • błędne wskazywanie parametrów pracy – utrata sterowności;

  • brak reakcji klimatyzatora na zadanie zmiany temperatury;

  • przegrzewanie się urządzenia, częste wyłączanie się klimatyzatora.

Serwis klimatyzacji w Łodzi: nasze usługi

W ramach świadczonego przez nas serwisu klimatyzacji wykonujemy przegląd komponentów wchodzących w skład układu klimatyzacji i eliminujemy wszelkie dostrzeżone i zgłoszone odchylenia od norm w funkcjonowaniu urządzenia. Możemy także dokonać wymiany uszkodzonych lub zużytych elementów. Komponenty zastępujemy wyłącznie oryginalnymi częściami, pochodzącymi od producentów urządzeń. W efekcie przeprowadzone przez nas prace serwisowe gwarantują sprawne funkcjonowanie klimatyzacji przez wiele lat.