Oferta

Montaż i instalacja rekuperatorów

Równie istotna jak sam wybór sprzętu jest prawidłowa instalacja rekuperatorów – to ona decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu całego układu. Dlatego montaż warto zlecić firmie z doświadczeniem, takiej jak łódzki IN-THERM. Zapewniamy prawidłowy dobór urządzenia i jego dopasowanie do wymagań Klienta oraz charakterystyki pomieszczenia.

Rekuperacja

W naszej ofercie znajdują się jedynie nowoczesne rekuperatory, zapewniające ciche, a zarazem wydajne działanie. To sprzęt o dużym procencie odzysku ciepła wyposażony w sprawne wymienniki. Zapraszamy do odwidzenia naszego sklepu w Łodzi, gdzie znajdą Państwo m.in. wyposażenie firmy Mitsubishi Electric.

Klimatyzacja

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo instalacje idealne do domów, biur, hali, restauracji czy innego rodzaju lokali. Klimatyzacja z IN-THERM to opłacalne rozwiązanie – zarówno pod względem technicznym (używamy jedynie sprawdzonego nowoczesnego wyposażenia), jak i ekonomicznym. Klientom z województwa łódzkiego proponujemy modele ścienne, podsufitowe, kasetonowe, stojące oraz kanałowe.

Wentylacja

Sprawna wentylacja to podstawa w każdym budynku. Dlatego swoją ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców i Klientów z województwa łódzkiego. Dysponujemy centralami zapewniającymi minimalny poziom hałasu oraz redukcję kosztów eksploatacji. Wspólnie dobierzemy instalację spełniającą potrzeby inwestora i dopasowaną do walorów technicznych budynku.

Marki urządzeń wykorzystywanych przez firmę IN-THERM

FUJITSU MITSUBISHI ELECTRIC MDV KOMFOVENT IVT

BUDERUS DUOVAC